444 8 519
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fosforlu Emniyet Alan Perdesi

21 Eylül 2017
12 kez görüntülendi
Fosforlu Emniyet Alan Perdesi
Ürüne Ait Diğer Resimler

Dünya’da ilk ve tek Awon iş güvenliği ekipmanları tarafından 100% yerli olarak 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Eminyet alan perdesinde fosforlu ve dayanıklılık özelliğiyle emsallerinden daha farklı ve kaliteli bir üründür. Awon kalitesiyle üretimi yapılmaktadır. 

  • Kopmaz
  • Hafif
  • Fosforlu
  • 100% Yerli Üretim

Emniyet İkaz Alan Perdesi Kullanım Alanları

  • İnşaat alanlarında, çalışma yapılan yerlerin güvenliğe alınmasında,çevrelenmesinde,
  • Karayolları, otoyol, demiryollarında tehlikeli bölgelerin ve alanların belirtilmesinde,
  • Elektrikle ilgili işlerde ve alanın çevrelenmesinde,
  • Birçok sektörde sahayı belirlemek amacıyla kullanılır.

Geçici işaretleme alanlarında kullanacağınız, gece fark etme özelliği sağlayan Awon alan perdesi sipariş ve detayları için iletişime geçin.!

Emniyet Alan Perdesi (Safety Fence)

Fosforlu olarak Awon tarafından üretimi yapılan emniyet alan perdesi (Safety Fence) kopmaz, dayanıklı ve kalite standardına uygun şekilde imal edilmiştir. Üç farklı renk seçeneğiyle emsallerinden çok farklı olarak fosforlu ve daha dayanıklı şekilde üretim yapılmıştır.

İnşaat alanlarında, tadilat alanlarında, yol çalışmalarında ve park bahçe alanlarında geçici işaretleme ve ikaz için gece görüşü sunan Awon alan perdesi 100% yerli üretimdir.  Kopma ve dayanıklılık kalite belgelerine sahip bir şekilde üretimi yapılmaktadır.

İş güvenliği ekipmanlarında göstermiş olduğu 1. sınıf kaliteyi alan perdesi üretiminde de gösteren AWON; pahalı ithal ürünlerden daha dayanıklı ve uygun fiyatlıdır.

Emniyet alan perdesi çeşitleri ; fosforlu olması ve birden fazla renk seçenekleriyle kullanım alanlarına göre uygun çeşitler sunmaktadır.

AWON emniyet ikaz alan perdesiyle inşaat, tadilat işlerinizde iş güvenliğini en üst seviyeye taşıyın.

Awon Alan perdesi inşaat ve geçici işaretleme alanlarında gece görüşü, hafif ve dayanıklılık özelliğiyle öne çıkmaktadır.